9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

На виставці у Німеччині презентували свою продукцію підприємства Запорізької області (фото)

Група підприємств Запорізької області, що працюють у сфері машинобудування та енергетики представили свою продукцію та розробки на Міжнародній спеціалізованій виставці субпідрядників, що відбувалася з 7 по 10 березня у м. Лейпциг, Німеччина.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Запорізької ТПП.

Експозиція українських підприємств на виставці Z вже вдруге організована Запорізькою торгово-промисловою палатою. Адже участь у зарубіжних виставках – невід’ємна складова діяльності з просування продукції на світові ринки, шлях до вдалого пошуку нових бізнес-партнерів, обміну досвідом, набуття нових професійних знань.

Зокрема, Запорізький регіон у Німеччині презентували:

  • ПрАТ «Запоріжбудмаш» – виробничий комплекс, на базі якого виконуються механообробка, зубофрезерні роботи, виготовлення металоконструкцій.
  • ТОВ «Укрспецмаш» – компанія проектує та виготовляє промислове обладнання, насоси та насосне обладнання, системи вентиляції.
  • ТОВ «Електротехмаш» – науково-виробниче підприємство з випуску електрообладнання і систем автоматизації практично для всіх галузей енергетики, сільського господарства, промисловості, будівництва і житлово-комунального господарства.

Запорізькі компанії вже провели ряд успішних В2В-зустрічей, індивідуальних ділових перемовин, запланований візит до Торгово-промислової палати Лейпцига – партнера Запорізької ТПП.

Останні новини:

Зараз читають