9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті завершилася реконструкція фабрики огрудкування

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті групи Метінвест завершилася реконструкція фабрики огрудкування. Інвестиції в проект склали 52 млн грн. 

Завдяки новому обладнанню комбінат розпочав випуск окатишів однорідного розміру і підвищеної міцності. Реконструкція фабрики пройшла в кілька етапів. Восени минулого року на підприємстві ввели в експлуатацію змішувач німецької компанії Eirich. Агрегат призначений для приготування якісної шихти. У 2017 року фахівці модернізували конвеєрний транспорт, встановили роликовий гуркіт канадської корпорації Métal 7 і дозатори фірми Siemens. Технологічний процес контролюється автоматикою. Використання сучасної техніки дозволило підвищити продуктивність фабрики на 7%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.Бізнес

Щоб застрахувати комбінат в ситуації, коли ціни на залізорудну сировину йдуть на спад, ми вирішили налагодити випуск принципово нової продукції, яка буде затребувана на світовому ринку. Завдяки злагодженій роботі технологів ГЗК ми успішно завершили модернізацію фабрики огрудкування. Створена виробнича платформа для довгострокового розвитку Центрального комбінату, – заявив гендиректор ЦГЗК Дмитро Шевчик.

Сировина, яку почав виробляти Центральний гірничо-збагачувальний комбінат, – високомаржінальний продукт, який користується особливим попитом серед зарубіжних сталеливарних компаній. З його допомогою група Метінвест планує вийти на нові ринки залізорудної сировини в Західній Європі і країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Останні новини:

Зараз читають