9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На Сумщині розпочали будівництво цеху №3 Заводу коркувальних засобів і поліграфічних виробів

Введення нового цеху в експлуатацію дасть можливість створити в області близько 200 робочих місць. Побудувати цех №3 АТ «Технологія» планує за 2,5 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Сумськоъ облдержадміністрації.

За оцінками експертів, Сумщина посідає перші місця в організації умов для бізнесу. А після робочої поїздки Президента України Петра ПОРОШЕНКА в область і відкриття ним цеху №2 цього заводу інвестор побачив, що влада найвищого рівня опікується питаннями залучення та захисту інвестицій у прикордонній Сумщині та прийняв рішення щодо будівництва цеху №3, – зазначив Микола Клочко. – А це робочі місця, це податки в бюджет, і, врешті-решт, розвиток нашої області та України. Кожна інвестиційна копійка, яка заходить на територію області, збільшує нашу економічну потужність.

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК повідомив, що з кожним роком Сумщина збільшує обсяги не тільки іноземних, а й внутрішніх капітальних інвестицій.

У минулому році в область було залучено 7 мільйонів доларів інвестицій. За перше півріччя цього року ця цифра уже складає 3,5 мільйона доларів, – говорив посадовець. – Крім того, минулого року суб’єктами господарювання усіх форм власності було інвестовано близько 5,5 мільярда гривень у розвиток Сумщини. Ми бачимо, що наша область йде шляхом інтеграції, оновлення своїх виробничих потужностей, зміцнення виробничої бази, і головне, створення робочих місць для жителів Сумщини.

Закладаючи фундамент нового цеху, Олексій Кудрявцев зауважив:

Сьогодні Державна будівельна інспекція максимально надає допомогу, максимально сприяє розвитку будівельної галузі в розрізі іноземних інвестицій. Ми робимо все можливе, щоб іноземні інвестиції сьогодні приходили в нашу державу, бо це нові робочі місця, розвиток будівельної галузі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають