9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

На Сумщині розпочали будівництво цеху №3 Заводу коркувальних засобів і поліграфічних виробів

 • Введення нового цеху в експлуатацію дасть можливість створити в області близько 200 робочих місць. Побудувати цех №3 АТ «Технологія» планує за 2,5 року.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Сумськоъ облдержадміністрації.

  За оцінками експертів, Сумщина посідає перші місця в організації умов для бізнесу. А після робочої поїздки Президента України Петра ПОРОШЕНКА в область і відкриття ним цеху №2 цього заводу інвестор побачив, що влада найвищого рівня опікується питаннями залучення та захисту інвестицій у прикордонній Сумщині та прийняв рішення щодо будівництва цеху №3, – зазначив Микола Клочко. – А це робочі місця, це податки в бюджет, і, врешті-решт, розвиток нашої області та України. Кожна інвестиційна копійка, яка заходить на територію області, збільшує нашу економічну потужність.

  Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК повідомив, що з кожним роком Сумщина збільшує обсяги не тільки іноземних, а й внутрішніх капітальних інвестицій.

  У минулому році в область було залучено 7 мільйонів доларів інвестицій. За перше півріччя цього року ця цифра уже складає 3,5 мільйона доларів, – говорив посадовець. – Крім того, минулого року суб’єктами господарювання усіх форм власності було інвестовано близько 5,5 мільярда гривень у розвиток Сумщини. Ми бачимо, що наша область йде шляхом інтеграції, оновлення своїх виробничих потужностей, зміцнення виробничої бази, і головне, створення робочих місць для жителів Сумщини.

  Закладаючи фундамент нового цеху, Олексій Кудрявцев зауважив:

  Сьогодні Державна будівельна інспекція максимально надає допомогу, максимально сприяє розвитку будівельної галузі в розрізі іноземних інвестицій. Ми робимо все можливе, щоб іноземні інвестиції сьогодні приходили в нашу державу, бо це нові робочі місця, розвиток будівельної галузі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Зараз читають

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар"...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.