9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

На стратегічному заводі «Зоря» – «Машпроект» почалися скорочення

 • «Зоря» – «Машпроект» скасовує управління матеріально-технічного забезпечення.

  На ДП «Зоря» – «Машпроект» реорганізовується служба закупівель, при якій ліквідується управління матеріально-технічного забезпечення. Для постачання підприємства, створені три спеціалізовані групи закупівель.

  «Більшість працівників ліквідованого підрозділу отримали нові посади, але, на жаль, не всі. Це пов’язано з низьким завантаженням підрозділи протягом останніх кількох років», – констатували в пресцентрі підприємства.

  – Оптимізація і спрощення адміністративних процесів повинні допомогти зосередити ресурси на утриманні ключових фахівців турбінобудування, яких наше підприємство продовжує втрачати через низькі зарплати.

  Реорганізація набере чинності після закінчення карантину і всі працівники, які втратять роботу, отримають гарантовані законом компенсації. Крім того, служба управління персоналом готує спеціальну програму підтримки в пошуку нового місця роботи тим, кому це буде необхідно, — повідомляє ДП «Зоря» – «Машпроект».

  А ось співробітники «Зорі», які підпадають під скорочення, заявляють, що причини в новому керівництві підприємства.

  «Я працівник УМТО ДП НВКГ “ЗОРЯ”- “МАШПРОЕКТ” з зарплатою 7500.00 грн. Я, відповідно до цього наказу, потрапляю під скорочення. Новоприбулі нові керівники з окладом 100 000.00 і більше влаштували масові звільнення, замість того щоб зайнятися пошуком нових можливостей для збільшення продажів, створенням нових робочих місць. Нові люди, які прибули в березні з ТОВ “Дельта Вілмар СНД”, перетягують з цієї компанії своїх колишніх співробітників… …Нове призначення на ДП НВКГ “ЗОРЯ” – “МАШПРОЕКТ” змінило життя 66 осіб, а це 66 сімей, у яких по двоє дітей, у яких діти — інваліди, у яких старенькі батьки, нарешті просто самотні люди, для яких Завод — це сім’я!», – написала Олена Дитинко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  На закупівлю нових тролейбусів Хмельницький витратить майже два мільярди гривень

  У Хмельницькому на розвиток міського тролейбусного парку наступні п’ять років витратять майже два мільярди гривень.