9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

На Прикарпатті збудувать завод, який перероблятиме вапняк

blankТОВ «Нордкалк Україна» планує здійснювати розробку вапнякових родовищ та будівництво заводу з переробки вапнякової суміші на території села Братишів.

Саме там геологічні розвідки виявили значні поклади цієї гірської породи високої якості. Вапняковий порошок, який виготовлятимуть з добутої сировини, використовують для очистки води, газу, під час виробництва цукру, скла, та найбільший попит на ринку збуту України він матиме в галузі агропромислового комплексу (вапнування ґрунтів).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на GALKA.IF.UA.

Під час зустрічі голови районної державної адміністрації Володимира Габурака та голови районної ради Василя Двояка з президентом компанії «Нордкалк Польська» Петром Моцяком, обговорено умови співпраці та реалізації даного інвестиційного проекту на території села Братишів. На даний час інвестор розробляє стратегію розвитку товариства, виготовляються документи для отримання ліцензії.

Володимир Габурак та Василь Двояк в свою чергу запевнили представників компанії про всебічну підтримку проекту, який дозволить створити нові робочі місця та наповнювати місцевий бюджет. Наступну зустріч планують провести наприкінці квітня поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають