9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

На Орджонікідзевському комбінаті відкрили нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки

blankВ Залізничному цеху Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат відкрив нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки (РШР). Такий знаковий захід проходив в присутності Голови правління ПАТ «ОГКО» Сергій Шуваєв.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ідейні генератори створення ця ділянка стала нашими акціонери, логічно прорахувавши його доцільність. Ми, зі свого боку, відразу ж підтримали таке вигідну пропозицію і почали втілювати його в життя. Адже з введенням ділянки по збірці рейкошпальної решітки в експлуатації ми економимо для комбінату суттєвою суми. Раніше підприємство один кілометр рейкошпальної решітки купував за 7 мільйонів гривень. Тепер на кожному кілометрі РШР, яку ми будемо збирати для сторонніх організацій, комбінат зможе заробити близько 600 тисяч гривень. А на кожному кілометрі РШР, зібраному для власних потреб, ми зменшуємо свої витрати більш, ніж на 2 мільйони гривень! А це чималі кошти, які можна буде витратити на модернізацію обладнання. І всі витрати на створення ділянки окупається дуже швидко – буквально за один рік. Тому, я вважаю, що подібний крок – це хороші інвестиції в майбутнє Орджонікідзевського ГЗК, – коментує керівник підприємства.

Місце для розташування ділянки по збірці РШРА електродепо ЖДЦ став. Як пояснює в.о. Начальника цеху Віталій Мітін, воно було найбільш гідною кандидатурою, бо знаходиться в закритому приміщенні і забезпечено двома мостовими кранами, які працюють на електроенергії. Довелося попрацювати і над комплектацією підрозділи гідними кадрами.

За штатним розкладом, на ділянці по збірці РШР 7 Повинні працювати ПРАЦІВНИКІВ: 1 ІТП і 6 монтерів колії. На місце майстра ми прийняли молодий і перспективний фахівець Марина Кухарський, а ось з монтерами шлях високий розряд виникли труднощі, адже на ринку праця такого готові фахівців немає. Тому був прийнято рішення підкріпити ділянку висококваліфікованих кадрів з діючих підрозділів служби колії ЖЦА – це Анатолій Перепятенко і Микола Ямковенко. До них, поки в якості учнів, приєдналися монтери колії 1 розряду – Віталій Молев, Віталій Меліхов і Антон Ткачик, які з часом будуть набиратися досвіду, – розповідає керівник ЖДЦ.

Для повноцінної роботи ділянки було придбано все необхідне обладнання і ТМЦ. З їх допомогою згуртована команда вже з першого дня своєї спільної діяльності зуміла зібрати дві ланки РШР. Слід сказати, що це чималий обсяг робіт, адже довжина однієї ланки решітки становить 12,5 метрів, а для того, щоб її зібрати, необхідно укласти 20 шпал вагою по 270 кг, 40 комплектів скріплень по 11 кг і 2 Рейки по 808 кг, а ще закрутити 160 болтові з’єднання. За планом підрозділ якраз і має в день збирати дві ланки, щоб якомога швидше виконати поставлені завдання: 1 виготовити км РШР для ремонту колії комбінату і 937,5 метрів для Нікопольського заводу феросплавів. Варто відзначити, що зі своїм завданням працівників ділянки РШРА справляється досить успішно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають