9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

На Орджонікідзевському комбінаті відкрили нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки

 • В Залізничному цеху Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат відкрив нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки (РШР). Такий знаковий захід проходив в присутності Голови правління ПАТ «ОГКО» Сергій Шуваєв.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Ідейні генератори створення ця ділянка стала нашими акціонери, логічно прорахувавши його доцільність. Ми, зі свого боку, відразу ж підтримали таке вигідну пропозицію і почали втілювати його в життя. Адже з введенням ділянки по збірці рейкошпальної решітки в експлуатації ми економимо для комбінату суттєвою суми. Раніше підприємство один кілометр рейкошпальної решітки купував за 7 мільйонів гривень. Тепер на кожному кілометрі РШР, яку ми будемо збирати для сторонніх організацій, комбінат зможе заробити близько 600 тисяч гривень. А на кожному кілометрі РШР, зібраному для власних потреб, ми зменшуємо свої витрати більш, ніж на 2 мільйони гривень! А це чималі кошти, які можна буде витратити на модернізацію обладнання. І всі витрати на створення ділянки окупається дуже швидко – буквально за один рік. Тому, я вважаю, що подібний крок – це хороші інвестиції в майбутнє Орджонікідзевського ГЗК, – коментує керівник підприємства.

  Місце для розташування ділянки по збірці РШРА електродепо ЖДЦ став. Як пояснює в.о. Начальника цеху Віталій Мітін, воно було найбільш гідною кандидатурою, бо знаходиться в закритому приміщенні і забезпечено двома мостовими кранами, які працюють на електроенергії. Довелося попрацювати і над комплектацією підрозділи гідними кадрами.

  За штатним розкладом, на ділянці по збірці РШР 7 Повинні працювати ПРАЦІВНИКІВ: 1 ІТП і 6 монтерів колії. На місце майстра ми прийняли молодий і перспективний фахівець Марина Кухарський, а ось з монтерами шлях високий розряд виникли труднощі, адже на ринку праця такого готові фахівців немає. Тому був прийнято рішення підкріпити ділянку висококваліфікованих кадрів з діючих підрозділів служби колії ЖЦА – це Анатолій Перепятенко і Микола Ямковенко. До них, поки в якості учнів, приєдналися монтери колії 1 розряду – Віталій Молев, Віталій Меліхов і Антон Ткачик, які з часом будуть набиратися досвіду, – розповідає керівник ЖДЦ.

  Для повноцінної роботи ділянки було придбано все необхідне обладнання і ТМЦ. З їх допомогою згуртована команда вже з першого дня своєї спільної діяльності зуміла зібрати дві ланки РШР. Слід сказати, що це чималий обсяг робіт, адже довжина однієї ланки решітки становить 12,5 метрів, а для того, щоб її зібрати, необхідно укласти 20 шпал вагою по 270 кг, 40 комплектів скріплень по 11 кг і 2 Рейки по 808 кг, а ще закрутити 160 болтові з’єднання. За планом підрозділ якраз і має в день збирати дві ланки, щоб якомога швидше виконати поставлені завдання: 1 виготовити км РШР для ремонту колії комбінату і 937,5 метрів для Нікопольського заводу феросплавів. Варто відзначити, що зі своїм завданням працівників ділянки РШРА справляється досить успішно.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...