9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

На Миколаївщині відкриють філіал херсонської швейної фабрики “ВИД”

Філіал фаблики буде розташований в приміщенні колишнього кафе біля міської ради.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Снігурівської райдержадміністрації.

25 жовтня у Снігурівці відкриють філіал однієї з найпотужнішої в Україні швейної фабрики. Про це стало відомо під час зустрічі голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко з керівництвом херсонської швейної фабрики, яка відбулася 20 жовтня.

20 жовтня з міста Херсон було доставлене необхідне обладнання, яке змонтували у понеділок 23 жовтня. Крім того, директор херсонської швейної фабрики “ВИД” Володимир Дармороз пообіцяв, що вже 25 жовтня 2017 року філіал фабрики повинен розпочати роботу.

Слід відмітити, що заробітна плата становитиме в середньому від 2500грн до 11000, а то й більше. Розмір заробітної плати залежить від об’єму виконаних робіт. З цього приводу Володимир Миколайович підкреслив, що все залежить від бажання самих працівників, адже головне завдання – виконання плану. Ще одної перевагою є гнучкий графік роботи.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Інна Бойко відмітила, що створення робочих місць в районі та місті Снігурівка є одним з пріоритетів. Тому, відкриття філіалу фабрики в Снігурівці дасть нові можливості безробітним громадянам з відповідним досвідом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають