9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На Львівщині відкриють новий контейнерний термінал до кінця року

Компанія “Лемтранс” у 2022 році планує відкрити контейнерний термінал “Мостиська” у Львівській області, будівництво якого наразі ведеться.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Наразі “Лемтранс” реалізує проєкт з будівництва контейнерного термінала в Мостиськах, розташованих на кордоні з Польщею. Тому більша частина наших планів та очікувань пов’язана саме з відкриттям у 2022 році цього терміналу. Це один із головних наших партнерських проєктів”, – розповіли в “Лемтрансі” про свої плани на наступний рік.

У компанії зазначають, що новий контейнерний термінал дозволить працювати на рівних умовах усім європейським операторам з українськими власниками вантажів.

blank
Термінал (або “сухий порт”) “Мостиська”, який будується за інвестиції компанії “Лемтранс”

Крім того, поява нового перевантажувального комплексу створить нові робочі місця та стане стимулом для збільшення податкових надходжень до бюджету регіону.

Говорячи про очікування на 2022 рік, у “Лемтрансі” насамперед їх пов’язують із початком реформ у залізничній галузі та створенням повноцінного конкурентного ринку.

“Необхідно впроваджувати ефективні зміни, хоч би якими непопулярними вони здавалися. Для подальшого розвитку галузі також необхідне ухвалення закону про залізничний транспорт”, – вважають у компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають