9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

На Львівщині відкрили найбільший в Західній Україні завод з виробництва димохідних систем з нержавіючої сталі

blank10 квітня, у селі Сокільники Пустомитівського району відкрили новий завод ДИМКОМ.

Це масштабний та складний проект з інвестиціями 5 мільйонів гривень в українську промисловість. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Високий Замок Online.

Це найбільше і найсучасніше підприємство з виробництва димовентеляційних каналів на території України, яке працює не лише на ринку нашої держави, але й вироблятиме продукцію для експорту, — зазначив під час відкриття підприємства голова Львівської ОДА Олег Синютка.

На заводі майже 4000 кв.м. виробничих та складських площ, потужність виробництва – понад 10000 м. димохідних труб та елементів на місяць. Перша черга виробництва забезпечила робочими місцями понад 40 працівників. Це найбільший в Західній Україні завод з виробництва димохідних систем з нержавіючої сталі.

На сьогодні продукція ДИМКОМ – це понад 10 тисяч найменувань одностінних та двостінних (термоізольованих) елементів димоходів виготовлених лише з якісних марок нержавіючої сталі. Оснащення виробництва сучасним європейським обладнанням дало змогу виготовляти елементи димоходів як для побутових потреб з діаметром від 80мм. до 200мм. так і для промислових опалювальних приладів діаметром до 600мм., а також систем колективних димоходів багатоквартирних жилих будівель. Окрім цього, подальший розвиток заводу дозволить запустити лінію з виготовлення систем вентиляції та розширити діапазон матеріалів з яких виготовляють продукцію.

В подальших планах підприємства – впровадження інвестицій в розмірі не менше 10 мільйонів гривень та створення додаткових робочих місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають