9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

На Львівщині побудують новий солеварний завод за 34 млн євро

На території Модрицької сільської ради Дрогобицького району планують збудувати новий солеварний завод. Наразі детальний план території, необхідної для цього, обговорюють у сільській раді.

За попередніми підрахунками, будівництво заводу коштуватиме 34 млн євро і там створять понад 250 робочих місць. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ZAXID.NET.

Як розповів голова Модрицької сільської ради Мирон Флюнт, у будівництві заводу перш за все зацікавлена громада села і зараз активно обговорюють цю перспективу.

250 нових робочих місць – це для села було б дуже добре. А ще це дало б податкове наповнення для нашого бюджету, тому місцеві мешканці підтримують таку ідею. Тому, я певен, що коли інвестори отримють дозвіл на користування надрами, наші депутати підтримають виділення землі під цей проект, – сказав Мирон Флюнт.

Будувати солеварню, за його словами, має намір ТОВ «Укрінвестсистем». За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Укрінвестсистем» зареєстроване у жовтні 2016 року у Києві. Його засновником є «Енкімо-ЛТД», а кінцевою бенефіціарною власницею – громадянка Південно-Африканської Республіки Магрієта Джоана Саломе Стенфорд.

На території Модрицької сільської ради є значні поклади солі, яку видобували тут ще у Середньовіччі. За словами Мирона Флюнта, кількадесят років тому розсол із Модрич також переробляли на Дрогобицькому солеварному заводі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають