9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На кордоні з Польщею відкривається новий контейнерний термінал

Експедитор контейнерних перевезень в Україні, компанія Global Ocean Link, повідомила про запуск нового мультимодального проєкту під назвою “Контейнерний термінал Мостиська”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Вся інфраструктура терміналу розташована в с. Мостиська (Львівська область, Яворівський район) в безпосередній близькості до залізничного прикордонного пункту пропуску Мостиська-II, недалеко від автомагістралі міжнародного значення M11 біля кордону з Польщею.

Відзначається, що таке розміщення буде корисним для покриття будь-яких транспортних потоків між Україною та США з ЄС.

“Цей проєкт є логічним продовженням запуску швидкісних контейнерних поїздів Global Ocean Link на Європу”, – йдеться в повідомленні компанії.

Також повідомляється, що використовуючи всі можливості терміналу, можливо охопити будь-який мультимодальний логістичний ланцюжок в/з ЄС для будь-якого виду перевезень.

blank

Раніше ми повідомляли про те, що компанія “Лемтранс”, найбільший приватний вагонний оператор України, інвестує близько 15 млн доларів в залізничний логістичний хаб на базі ТОВ “Мостиська драй порт”. В “Лемтранс” розраховують, що хаб прийме перші поїзди вже в кінці поточного року. Після завершення проєкту регіон отримає понад 50 робочих місць, а також збільшить свій інвестиційний потенціал.

Також після завершення будівництва вантажоперевізники й вантажовідправники отримають можливість швидкої перевалки контейнерів з залізничних вагонів колії 1520 на колію 1 435 й навпаки. Це дозволить терміналу “Мостиська” в майбутньому стати основним транспортним хабом між регіонами України – Азія і Європейською термінальною мережею, а також зможе залучити в Україну додатковий транзит з Китаю. В “Лемтранс” очікують, що після відкриття хабу в регіоні істотно зросте попит на логістичні та складські послуги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають