9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На Київщині розпочато будівництва сервіс-центру Volvo Construction (фото, відео)

Поблизу селища Глеваха Київської області 15 листопада відбулася урочиста церемонія закладки першого каменю майбутньої сервісної станції ТОВ «ЕТС» з обслуговування та продажу будівельної техніки Volvo. Тут зведуть і найбільший шинний центр Goodyear.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “АвтоЦентр”.

Компанія ТОВ «ЕТС», офіційний дилер дорожньо-будівельної техніки Volvo Construction Equipment, а також офіційний партнер Volvo Trucks і Renault Trucks в Україні, починає будівництво першої в країні станції з продажу та обслуговування будівельної техніки Volvo.

Станція розміститься на 31-му км автодороги МО-5 поблизу селища Глеваха Київської області.

Уже побудовано два заїзди – з боку Одеської траси і селища Калинівка. Комплекс буде включати кілька споруд. Основна будівля, яке представлено на макеті, буде розділено на кілька ремонтних зон. Це ремонт будівельної і спеціальної техніки. Ремонт тракторів. Сервісна зона. Складська зона. Буде побудована і 3-поверхова адміністративна зона. Тут буде працювати 150 співробітників. Девіз проекту: «Функціональність – перш за все».

На території станції буде побудований шинний центр Goodyear, який буде включати будівлю шиномонтажу, що відповідає всім вимогам фірми, а також будівля для складу шин. Буде також зведено будівлю інжинірингового забезпечення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають