9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На філії «Голопристанська» компанії «НІБУЛОН» добігають кінця загальнобудівельні роботи: перший об’єкт здано (фото)

Напередодні Великодня на будівельному майданчику філії «Голопристанська», що стане вже другим річковим підприємством ТОВ СП «НІБУЛОН» на Херсонщині, відбулася чергова виробнича нарада під головуванням генерального директора компанії О. Вадатурського.
Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.Після традиційного огляду всіх об’єктів очільник сільськогосподарського підприємства зізнався, що задоволений темпами будівництва:

 Для мене було дуже приємно приїхати сюди напередодні великого  свята і пересвідчитися, що в нас дуже потужні будівельні організації, які цінують співпрацю з нами, виконують усі роботи вчасно, згідно з графіком і якісно.  І сьогодні я ще раз пересвідчився, що цей об’єкт буде збудовано в термін, не пізніше 1 червня. Потім буде проведене урочисте відкриття із залученням усіх будівельників, які з нами працювали, та місцевих жителів.

Перший об’єкт нового високотехнологічного підприємства, а саме приміщення вагової,  вже повністю збудовано. Незабаром тут будуть встановлені меблі, готуватимуться робочі місця.  В інших будівлях: адміністративно-лабораторному корпусі, їдальні,  трансформаторній підстанції, майстерні з гаражем та пожежним депо, – розпочалися оздоблювальні роботи, які мають завершитися не пізніше 20 травня.

Не відстають будівельники і зі зведенням будинку для відряджених, що розташований біля  самої річки. За будівництво цього об’єкта та виконання оздоблювальних робіт у ньому з використанням тільки якісних та більш дорогих матеріалів відповідає миколаївська організація ТОВ «АРТІЛЬ-БУД».

Окрім вищевказаних робіт, повним ходом розгорнулось прокладання водопровідних та каналізаційних мереж. Загалом на майданчику буде прокладено близько 3 км каналізаційних мереж та облаштовано 94 каналізаційні колодязі.

В кінці квітня на будівельний майданчик у Голій Пристані мають прибути металоконструкції для зерносховищ від іспанської компанії SYMAGA S.A., загальний обсяг зберігання яких 76 тис. тонн. Отож з 1 травня кількість людей, що працюють на будівництві, збільшиться ще на 500 спеціалістів, які монтуватимуть ці ємності.

Немає на  сьогодні кого і критикувати. Переважно всі дотримуються свого графіку виконання робіт, – підсумував нараду О. О. Вадатурський.

Щодо пасажирських перевезень, що останнім часом все більше цікавлять жителів Херсонщини, а також Миколаївщини, генеральний директор «НІБУЛОНу» повідомив, що наразі докладається максимум зусиль зі сторони компанії, щоб з 1 травня розпочати регулярні рейси по Дніпру та Південному Бузі.

З 1 травня уже будуть регулярні рейси за маршрутом Херсон – Гола Пристань – Ковалівка – Кінбурнська коса. Також можливі рейси в Скадовськ, – прокоментував це питання Олексій Опанасович.

Також від додав, що до компанії  надходять запити і щодо організації пасажирських перевезень по морю між Одесою та курортами Херсонської області.

Щодо квитків очільник «НІБУЛОНу» запевнив, що вони будуть не дорожчими за квитки  на автобус. Однак негативні наслідки для розвитку внутрішніх водних шляхів України матиме прийняття законопроекту № 2475а «Про внутрішній водний транспорт» в існуючій редакції, що передбачає річковий збір як на вантажні, так і на пасажирські річкові перевезення, який опосередковано справлятиметься з відправника і, на відміну від інших податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, надходитиме не до державного або місцевого бюджетів, а на рахунки новоутвореної у формі суб’єкта господарювання монополії – Адміністрації річкових водних шляхів, яка державною буде лише формально, а в дійсності контролюватиметься однією з фінансово-промисловою групою з російським капіталом. Чиновники постійно посилаються на те, що їх нібито підтримує міжнародна спільнота. Але насправді міжнародна спільнота не підтримує існуючу редакцію проекту закону! Підтвердженням цього є листи авторитетних  міжнародних  асоціацій та організацій, у  т. ч. і тих, які виділяють гранти і надають Україні технічну допомогу у вивченні цього питання.

Окрім того, цей проект закону обмежує права і місцевих громад, адже позбавляє місцеві органи влади повноважень у сферах земельних питань, орендної плати, видачі дозвільної документації в тому числі і на будівництво об’єктів портової інфраструктури та інших об’єктів водного транспорту. Втім саме очільники міст та областей насамперед зацікавлені  в залученні інвестицій у  прибережну інфраструктуру, щоб, наприклад, розвантажити автомобільні шляхи. Вони звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з проханням повернути на доопрацювання цей проект закону.

Наразі дуже важливо, щоб депутати Верховної Ради від Херсонщини, Миколаївщини, а також інших регіонів, які знаходяться на Дніпрі і Південному Бузі, зрозуміли, що цим законопроектом передбачено сплату  річкового збору з кожного пасажира, який сяде на будь-яке судно. Цей річковий збір треба відмінити, в іншому випадку річкові перевезення не будуть конкурентними. Тому я закликаю депутатів Верховної Ради від Херсона і Миколаєва, щоб вони ще раз переглянули своє відношення і подумали про українців, а не інтереси кількох осіб, – заявив О. Вадатурський.

Останні новини:

Зараз читають