9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На Андріївському узвозі в Києві збудують готель

У Києві на Андріївському узвозі відновлюють будівництво восьмиповерхового готелю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Хмарочос.

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, яке блокувало будівництво 8-поверхового готелю в історичному центрі Києва (замовники будівництва — ПП «Маркон» та ТОВ «Кадорр-Україна»).

Рішенням від 29 жовтня 2018 року №826/17303/18 суд розблокував будівництво готелю за адресою Андріївський узвіз, 14–16 (максимальна висота забудови тут не може перевищувати 12 м). Крім того, суд заборонив перешкоджати роботі будівельного крана.

Компанія «Маркон» звернулася до суду з позовом до Департаменту благоустрою. Вона вимогала визнати протиправними його дії з анулювання контрольної картки, яка дозволяла встановити тимчасове огородження на період будівництва готельного комплексу.

Нагадаємо, що Київське відділення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю надало «Маркону» дозвіл на будівництво у 2010 році. Через встановлення огородження будмайданчика Департамент міськблагоустрою надав контрольну карту на тимчасове порушення благоустрою з 21 червня 2017 року до 21 листопада 2019 року. Втім, в січні поточного року департамент призупинив дію цього документу, а вже в квітні, після обстеження ділянки, анулював картку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають