9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

На 2018 рік Покровський ГЗК запланував рекордний об’єм інвестицій на модернізацію підприємства

 • На 2018-й рік заплановані рекордні інвестиції в розвиток Покровського ГЗК.

  Остаточно затверджений варіант Програми Технічного Розвитку (ПТР) має на увазі в номенклатурі ТМЦ та послуг з поставки на суму понад 550 мільйонів гривень, витрати – понад 620 мільйонів гривень і платежі – близько 460 мільйонів гривень. ПТР-2018 складається з 7 основних блоків. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Тільки витрати на ремонти і відновлення гірничорозкривного обладнання складуть понад 245 мільйонів гривень. За рік комбінат планує провести капремонти 3-х роторних комплексів, 5 крокуючих екскаваторів і 2-х екскаваторів типу ЕКГ. Значні інвестиції вкладаються і в наш збагачувальної комплекс, а також в ремонтні підрозділи.

  Про специфіку програми, її основні завдання та перспективи ми попросили розповісти головного інженера комбінату Юрія Коркодолу.

  Основна мета нашої роботи завжди одна – випустити якомога більше готової продукції з найменшими витратами. Для її досягнення необхідно, щоб весь організм комбінату працював стабільно, рівно і в своїх планових показниках. Програма виробничо-технічного розвитку 2018  року є найбільш насиченою за останні 10 років. Вона включає в себе дуже багато важливих заходів. Якщо говорити конкретно, то найбільші обсяги робіт ми плануємо виконати саме по гірничорозкривні обладнання. Наприклад, в Чкаловському кар’єрі № 2 основну увагу приділено капітального ремонту роторного комплексу №9. Заходів щодо нього дуже багато, починаючи з відновлення корпусу редуктора з заміною його базових вузлів, закінчуючи ремонтами редукторів і механізму ходу, заміною барабанів. З цього комплексу передбачені великі роботи по електричній частині. Так, ми плануємо в цьому році піти від введення 35 кіловольт на р/к №9 і підвести до нього лінію в 6 кіловольт. За нашими розрахунками, це дозволить зменшити простої по електричній частині даного обладнання. Такий варіант почав розроблятися ще 2 роки тому, ми поступово до нього готувалися і ось тепер приступаємо до реалізації. Для того, щоб розуміти масштаб робіт по р/к №9 скажу, що вартість його ремонту складе близько 39 мільйонів гривень, – розповів Юрія Коркодолу.

  Північний кар’єр в цьому році займає лідируюче місце за кількістю виконуваних ремонтів. Загальні витрати по цьому підрозділу заплановані на рівні майже 150 мільйонів гривень. Цифра більш ніж значна.

  2018 й, в моїй оцінці, сміливо можна назвати «Роком Чкаловской збагачувальної фабрики». Саме по ній ми намітили основні обсяги ремонтів. Тут можна виділити такі заходи, як приведення до необхідного для стабільної роботи технічного стану всіх промивних машин з цільовою програмою з відновлення валів цього обладнання. До реалізації поставлених завдань ми вперше плануємо залучити підрядні організації. За ЧЗФ заплановано великий комплекс робіт, включаючи відновлення устаткування для промивання та збагачення: капітальні ремонти бункера живильника М-4562 №3, розпушувача 1.2К414850-1 №3, класифікатора 2КСП-20 №3, дробарки СМД-175А №2 і цілого ряду інших вузлів. Також буде виконуватися ремонт двох екскаваторів ЕКГ на складі готової продукції, що дозволить забезпечити стабільну відвантаження концентрату споживачам. У складі дрібного концентрату запланували виконати заміну мостового крана, що дасть можливість створити повноцінний вузол навантаження і дозування вагонів, у тому числі – вагонів «Укрзалізниці». Дуже велика робота буде виконуватися по організації селективної завалювання. Заходи в цьому напрямку вже стартували. Одночасно з їх виконанням, ми допрацьовуємо проект, вибираємо підрядника, поставляємо ТМЦ і будуємо. Наприклад, ЖДЦ на даний момент вже приступив до монтажу шляхів до споруджуваного другого рудному складу Північного кар’єра. Реалізація задуманого допоможе нам підвищити обсяг виходу готової продукції, тому даному питанню зараз приділено особливу увагу, – додав Юрія Коркодолу.

  У 2018-му році комбінат планує замінити близько кілометра рейкошпальної решітки та відремонтувати всі ділянки яким потрібен ремонт. Якщо говорити про техніку, то роботи дуже багато. Комбінат завершує ремонт електровоза №178 (витрати понад 3,5 мільйона гривень), приступає до відновлення електровоза № 98. Ремонти різного ступеня заплановані по двом тепловозів ЧМЕ-3 №4375 і №4376. Комбінат хоче також відновити автомотрису і провести ремонт з модернізацією унікального верстата для обробки колісних пар КЗТС. Намічено і ряд робіт по службі СЦБ. Також ЖДЦ активно бере участь в програмі забезпечення селективної промивання на ЧЗФ, в частині будівництва додаткових рудних складів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони...