9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Моршинський завод мінеральних вод отримав сертифікат відповідності від центру сертифікації “BALTSERT”

blankМоршинський завод мінеральних вод “Оскар”, який входить до складу групи компаній IDS Borjomi Ukraine, яка об’єднує провідних виробників природних мінеральних вод, став одним з небагатьох українських виробників, чия продукція відповідає високим європейським стандартам якості і може поставлятися в яку з країн Європейського Союзу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Українські Новини.

Отримання сертифікату відповідності від “BALTSERT” — дуже складна процедура, пов’язана з дотриманням високих європейських стандартів якості продукції та її виробництва. Крім того, вітчизняна система оцінки параметрів води, яка повинна належати до категорії Natural Mineral Waters (NMW), дещо відрізняється від європейської і світової, – говорить менеджер з якості IDS Borjomi Ukraine Оксана Бамбура. – Але “Моршинська” з успіхом пройшла європейську процедуру визнання в категорії природних мінеральних вод, і тепер її досконалий смак зможуть оцінити споживачі країн Західної Європи.

Слід зазначити, що вже не вперше продукція Моршинського заводу мінеральних вод “Оскар” завойовує довіру та визнання серед авторитетних європейських інституцій. Так, в 2016 році “Моршинська” отримала престижну нагороду від Міжнародного інституту смаку та якості (The International Taste & Quality Institute, іTQі) в категорії “За найкращий смак”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають