9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Міжнародний контейнерний поїзд від Латвії до Одеси може бути продовжений до Кавказу

blankМаршрут контейнерного поїзду “ZUBR”, що проходить через порти Великої Одеси, може бути подовжений до Грузії і Азербайджану.

Залізниці Грузії та Азербайджану можуть стати учасниками проекту “ZUBR”. Це може бути досягнуто завдяки використанню залізничної поромної переправи Чорноморськ – Поті.

Про це повідомили в прес-центрі регіонального філіалу “Одеська залізниця”, передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Пасажирський Транспорт“.

30-31 травня в рамках проведення Міжнародної транспортної тижні в Одесі відбулася нарада з питань курсування контейнерного поїзда “ZUBR”. Зокрема, обговорювалося питання направлення Балтійське море – Чорне море і приєднання до проекту адміністрацій залізниць Грузії і Азербайджану.

Крім того, під час зустрічі учасники наради підбили підсумки роботи за 2016 рік і перший квартал 2017 р Так, в 2016 році по території України в складі поїзда “ZUBR” перевезено тисячу чотиреста дев’яносто дев’ять контейнерів, що на 31% більше, ніж роком раніше. Основна номенклатура вантажів, що перевозяться з території України в складі даного поїзда, це феросплави в напрямку Латвії.

“ZUBR” – контейнерний поїзд, що курсує за маршрутом від українських портів Великої Одеси (Одеса, Чорноморськ, Південний) через Молдову і Білорусь в Латвію (порти Вентспілс, Даугавпілс).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають