9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

«Метінвест» зацікавлений в постачаннях сировини на ДМК, співробітництво з «Юність» і «Модуль Україна»

blankГрупа «Метінвест» наголошує на важливості відновлення роботи Дніпровського меткомбінату, що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу», як ключового споживача залізорудної сировини на контрольованій території України, повідомив генеральний директор холдингу Юрій Риженков.

Хочу відзначити, що нам, звичайно, дуже важливо, щоб цей комбінат працював. Це ключовий споживач нашого залізорудної сировини на контрольованій території України, як клієнт для нас він критично важливий. Але я думаю, він не менш важливий і як актив для його власників. Наскільки я розумію, у них вперше відбулася повна зупинка комбінату, і зараз вони шукають способи його реанімувати, – сказав він в інтерв’ю журналу «Новий час».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

На його думку, власники ІСД саме тому запросили колишнього директора Єнакіївського метзаводу до себе на роботу.

Олександр Леонідович Подкоритов в останні три роки, на жаль, отримав дуже багатий досвід запуску заводу з нуля – він робив це багато разів. На початку квітня у нього закінчився контракт, а з урахуванням того, що Єнакіївський метзавод нами зараз не контролюється, і перспективи його подальшої діяльності не ясні, ми з Олександром Леонідовичем прийшли до взаємної згоди його контракт не продовжувати. Практично одночасно потреба в такому фахівці з’явилася у власників ІСД, контролюючого Дніпровський меткомбінат, і вони його до себе запросили. Мені залишається тільки побажати Олександру Леонідовичу удачі, так як перед ним стоїть непросте завдання, – зазначив Ю.Риженков.

Відповідаючи на питання про те, які активи в Україні були б цікаві «Метінвесту», гендиректор назвав підприємство «Юність» в Кривому Розі, з яким «ми робимо оцинкування за давальницькою схемою».

У Переяслав-Хмельницькому є підприємство« Модуль Україна », яке робить полімерне покриття нашого рулону за давальницькою схемою. Звичайно, нам цікаво взаємодія з такими підприємствами, і ми дуже задоволені такими проектами. Думаю, є ще багато цікавих підприємств в Україні, і ми готові розглядати співпрацю з ними задля покращення продукту для клієнта або поліпшення клієнтського сервісу, – констатував глава «Метінвесту».

Останні новини:

Зараз читають