9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Метінвест модернізував виробництво і закупив нове обладнання (фото)

Компанія Метінвест вийшла на новий рівень в області вивірки та конструювання обладнання комбінату. Компанія придбали новий прилад – координатно-вимірювальну машину “рука” з інтегрованою системою лазерного сканера.

Про це повідомив Юрій Зінченко на своїй сторінці у Фейсбук, передає Національний промисловий портал.

Це обладнання обійшлася промисловій компанії більше трьох мільйонів гривень, але воно повністю виправдовує ціну.

Romer Absolute Arm – це універсальна система вимірювань для самих різних завдань: 3D-оцифрування і моделювання, контроль геометричних параметрів методом сканування і зворотний інжиніринг.

“Руку” будемо використовувати в усіх цехах комбінату, адже з її допомогою можна виміряти з високою точністю вузли та деталі зі складною геометрією. Наприклад, такі як корпус підшипника робітників і опорних валків прокатних станів, від точності виготовлення яких залежить якість прокату. А ще тепер ми зможемо перевіряти розмір підшипників спецредуктора конвертера без застосування важкої і великий спеціальної скоби. Раніше такі вимірювання проводилися з недостатньою точністю і займали багато часу, – повідомив Юрій Зінченко.

Ще одна важлива особливість придбання – можливість створити комп’ютерну модель і креслення для виготовлення будь-якої деталі, лише відсканувавши її. Погодьтеся, обладнання більш ніж корисне. А якщо врахувати те, що таке 3D-сканування однієї деталі складної конфігурації в Європі коштує близько тисячі євро, то можна сміливо сказати: “рука” – дуже вигідне вкладення.

Устаткування непросте, тому і роботі з ним треба навчати спеціально. Протягом п’яти днів досвідчений фахівець по скануванню з Чехії та представники “Промислової геодезії”, яка займається вивірянням обладнання в Україні та Європі, давали майстер-клас нашим інженерам управління надійності і діагностики.

І ось вже сьогодні наші діагности вперше вийшли з Romer Absolute Arm в цех. Сканували корпус підшипника робочого валка в вальцеремонтной майстерні листопрокатного цеху “3000”. Як відзначають співробітники Унідо, працювати з цим обладнанням одне задоволення!, – додав Юрій Зінченко.

Останні новини:

Зараз читають