9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

В України назвали вітчизняні компанії які отримають компенсацію при покупці їх продукції (список)

blankМіністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) затвердив перелік з 40 вітчизняних підприємств закупівля агротехніки яких, буде частково компенсуватися з держбюджету, і включив в нього трактора ХТЗ, ЮМЗ і комбайни Херсонського машзаводу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з оприлюдненим на сайті МЕРТ документу, до переліку підприємств, вартість техніки яких буде компенсуватися, увійшли: ПАТ “Харківський тракторний завод” (ХТЗ), ДП “Південмаш ім.Макарова”(ЮМЗ), Хорольський механічний завод, ПрАТ “Завод Фрегат”, Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ), Карлівський машинобудівний завод (КМЗ), Херсонський машинобудівний завод, ПАТ “Бердянські жниварки”, ПАТ “Ельворті”.

Даний перелік затверджено на засіданні комісії 31 травня 2017 року, в ньому вказуються підприємства, вид техніки і її вартість.

Як повідомлялося, аграрії, починаючи з 2017 року, будуть отримувати через банки часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки в розмірі 20% її вартості за умови, що рівень локалізації виробництва цієї техніки в Україні перевищує 35%.

У бюджеті на 2017 рік на зазначену програму передбачено близько 550 млн грн. В кінці 2012 року в Україні була скасована обов’язкова 50% -а локалізація для складної вітчизняної сільгосптехніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають