9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Червня, 2023

Мережа McDonald’s вже цієї весни планує відкрити ресторани в Одесі та Дніпрі

Мережа ресторанів McDonald’s оголосила про другу фазу відновлення роботи ресторанів в Україні. Це стосується південних та східних регіонів України, зокрема Одеси та Дніпра.

Про це повідомили на сторінці компанії McDonald’s, передає Промисловий Портал.

Наступний етап відновлення роботи вимагає активізувати ланцюжки постачань, зокрема логістичних, тому забере більше часу, повідомляють у компанії.

Насамперед компанія розглядає можливість відкриття ресторанів в Одесі — наприкінці березня, й у Дніпрі — наприкінці квітня.

Плани компанії можуть корегуватися відповідно до поточної безпекової ситуації в містах і регіонах.

Відновлення роботи McDonald’s в Україні

McDonald’s із 24 лютого призупинив роботу своїх закладів по всій Україні. Компанія продовжила виплачувати зарплати понад 10 тисячам працівників. Також українські робітники долучилися до допомоги людям, які постраждали від війни.

Мережа ресторанів відновила роботу в Україні 20 вересня. Перші три ресторани запрацювали в Києві. Спершу отримати замовлення можна було тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s із доставлення, компанія Glovo. 

Відтоді мережа відновила роботу понад 60% ресторанів у центрі та на заході країни.

CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова заявляла, що ресторани не будуть працювати під час повітряних тривог — коли лунатиме відповідний сигнал, ресторани терміново мають зачинятися.

Останні новини:

Зараз читають