9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Мережа GoodWine виставила на продаж вино і посуд, які уціліли після ракетного обстрілу

Компанія GoodWine запустила продаж уцілілої від авіаудару по складу у Київської області продукції. За кожну пляшку вина, що обгоріла, хочуть виручити кілька сотень гривень, а за преміальний посуд бренду Wedgwood – до 80% від довоєнної вартості.

Про це розповів співвласник GoodWine Дмитро Кримський, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UBR.

Внаслідок обстрілу російськими військами Стоянки на початку березня компанія втратила склад та продукцію на 15 млн євро. Там зберігалося 1,6 млн пляшок вина, у тому числі –15 тис. колекційних.

Приблизно 1-2% пляшок виявилися вогнетривкими й залишилися практично неушкодженими. Компанія почистила пляшки, переконалася у безпеці вмісту та виставила на продаж. За кожну одиницю GoodWine сподівається виручити кількасот гривень. На сайті вказано, що 20 грн з однієї позиції підприємство перераховує на потреби ЗСУ.

Також на зруйнованому складі знайшли посуд з преміальної порцеляни бренду Wedgwood. Вартість чашки із блюдцем цього виробника у мирний час досягала понад 2000-2500 гривень.

“Забрали [посуд], привезли на Мечникова (адресу одного з магазинів, – ред.) і почали відмивати. Ішла якась дівчина, побачила, як ми відмиваємо ці тарілки, чашечки, і каже: я хочу придбати. Ми подумали: а чому б і ні? Це посуд з історією, він пережив ракетну атаку”, – розповіли в GoodWine.

У результаті її продають із 20% знижкою. Вже розібрали 140-150 одиниць на 150 тисяч гривень. Це близько двох третин уцілілої партії, підрахували в компанії.

Останні новини:

Зараз читають