9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

McDonald’s інвестував 136 млн грн у розвиток мережі в Україні

У 2018 році McDonald’s планує відкрити 4 ресторани в Україні

Підприємство з іноземними інвестиціями “МакДональдз Юкрейн Лтд.”, Що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s в 2017 році інвестував в розвиток мережі в Україні 136 млн грн. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ABCnews.

“З початку поточного року і на сьогодні інвестиції у відкриття і реконструкцію закладів склали 136 млн грн. Це три реконструкції в Одесі, Харкові та Дніпрі, а також два нових ресторани в Києві (ТРЦ Lavina Mall і біля ст. Метро “Мінська”). До кінця року ця сума зросте”, – повідомив генеральний директор “МакДональдз Юкрейн” Гжегож Хмелярскій.

За його словами, в планах компанії на поточний рік – відкритішою чотирьох нових ресторану в Україні, два з них вже відкриті.

“Ще два ресторани будуть відкриті в діючих торгових центрах:” Район “на Троєщині в Києві (ул.Миколая Лаврухина, 4) і City Mall в Запоріжжі (вул. Запорізька, 1б). В останньому з них вже почалися ремонтні роботи”, – зазначив Хмелярскій.

Крім того, один ресторан McDonald’s в даний час знаходиться в процесі великої перебудови зі збільшенням площі з 290 до 405 кв. м по вул.Наукова в Харкові.

“Його плануємо відкрити його до кінця року. В Харкові в цьому році вже розширили один ресторан біля Центрального вокзалу з 307 кв. М до 469 кв. М. Також провели ремоделінг McDonald’s в Дніпрі в ЦУМі. До кінця року плануємо завершити процес перебудови ресторану в Одесі (просп. Добровольського, 116а). Ще один ремоделінг в Одесі був завершений влітку (просп. Шевченка, 2б). Всього за підсумками року таких розширень і ремоделінг відбудеться п’ять. у наступному році продовжимо цей процес”, – зазначив гендиректор компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають