9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

МАУ поверне широкофюзеляжні літаки та запустить далекомагістральні рейси вже цього року

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) планує у 2022 році відновити мережеву модель, повернути у свій флот широкофюзеляжні літаки, а також запустити далекомагістральні рейси.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми очікуємо покращення ситуації на авіаційному ринку і готуємося до того, щоб відновити нашу мережеву модель. При цьому ми хочемо прийняти нову операційну модель трихвильового хабу, хочемо повернути у флот авіакомпанії широкофюзеляжні літаки й хочемо відновити далекомагістральні рейси… Всі ці плани затверджені наглядовою радою, тому авіакомпанія на чолі зі мною готується до їх здійснення”, – повідомив СЕО авіакомпанії Євген Дихне.

Він також заявив, що хабова модель МАУ розвиватиметься у колаборації з авіакомпанією Windrose на внутрішніх рейсах по країні.

blank
Літак ATR 72-600 авіакомпанії Windrose. Фото: Юрій Танчин

Одночасно з тим, за словами Дихне, МАУ не планує ставати лоукостером.

“Ми працюємо над тим, щоб усі питання, пов’язані зі зменшенням витрат, які так добре та якісно реалізовані в лоукостерах, стали елементами нашої операційної діяльності настільки, наскільки це можливо, щоб не отримати негативу від нашого пасажира. Тому що є межа економії, яку ми, як класична компанія, переходити не можемо”, – наголосив він.

Далекомагістральний флот

Дихне також повідомив про плани МАУ повернути у флот три далекомагістральні літаки Boeing 777.

“Ми заклали в бюджеті повернення наших трьох Boeing 777. Ми дуже комфортно літали на цих літаках і плануємо повертати їх у флот. Ми плануємо десь із червня повернути в програму далекомагістральні рейси й, відповідно, експлуатуватимемо літаки, використовуючи їх для чартерних рейсів. Але в будь-якому разі плануємо більше концентруватися на нашій регулярній програмі – це Нью-Йорк, Торонто, Делі”, – наголосив він.

blank

Чартерна програма МАУ

За словами Дихне, чартерна програма МАУ на 2022 рік має збалансувати утилізацію флоту для того, щоб кожен літак більше перебував у повітрі.

“Напевно, буде ціла низка чартерних програм на далекомагістральних рейсах, бо життя в пандемії показало: коли найближчі сусіди закриті – відкривається можливість далеких перельотів. Це привабливо для пасажирів. Ми зараз не називаємо напрямки, тому що це питання літа-осені 2022 року. Що із запланованих країн буде відкрито, що буде привабливо – складно сказати. Але буде ціла низка далекомагістральних чартерів на літаках Boeing 777”, – заявив СЕО авіакомпанії, додавши, що це можуть бути чартерні рейси й до Мексики, й до Таїланду, й за іншими напрямками.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають