9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Маріупольський порт прийняв перше судно з вапняком з ОАЕ для ММК Ілліча

blankБалкер класу Supramax NAVIOS HIOS доставив в Маріупольський морський торгівельний порт 52,2 тис. nонн вапняку з ОАЕ для виробничих потреб Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.

Дана поставка була обумовлена ​​тим, що “Укрзалізниця” не змогла забезпечити необхідну пропускну здатність на ділянці Комиш-Зоря – Волноваха, і металургам довелося шукати варіанти поставок сировини з далеких ринків.

Про це повідомив в Facebook гендиректор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко, якого цитує ЦТС, передає Національний промисловий портал.

Одним з таких рішень стала закупівля вапняків на далеких ринках з доставкою морським транспортом через Маріупольський морський торговельний порт, що дозволить привезти сировину на меткомбінат без використання перегону Комиш-Зоря – Волноваха … Теплохід “NAVIOS HIOS” під прапором Греції класу Supramax (довжина 190 м , ширина 32,3 м, дедвейт 55,2 тис. тонн) привіз 52,2 тис. тонн вапняку, частина якого була вивантажено в нейтральних водах і доставлена ​​в порт теплоходом “Behcet C”.

Це перша пробна поставка вапняку з ОАЕ. Від успішності цієї пробної поставки залежить, чи буде продовжена практика закупівель вапняку за кордоном в обсягах 50-55 тис. Тонн на місяць і його доставка комбінатам через Маріупольський порт. В умовах недостатнього завантаження порту і з огляду на перспективність такого додатково вантажопотоку, Група Метінвест небезпідставно розраховує, що порт впорається з поставленим завданням і вирішить питання безпечного заходу судна , – написав Ю. Зінченко.

Нагадаємо, раніше “Укрзалізниця” закінчили будівництво перегону Розівка-Зачатьевская на ділянці Комиш-Зоря – Волноваха. В ж / д компанії заявили, що в зв’язку з цим пропускна здатність на даному напрямку повинна збільшитися до 29 пар поїздів на добу.

Однак, за словами Ю. Зінченко, “пропускна здатність з 2 по 6 червня становила лише близько 16 вантажних поїздів на добу”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають