9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Малий бізнес в Україні очікує на позитивні зміни у 2018 році

За даними дослідження 76,2% опитаних підприємців очікують, що стан справ у їхньому бізнесі покращиться вже протягом наступних півроку

Дослідження, що проводилося Європейською Бізнес Асоціації (ЕВА) виявило потужні оптимістичні настрої в очікуваннях бізнесу на 2018 рік. При цьому 76,2% опитаних очікують, що стан справ у їхньому бізнесі покращиться вже протягом наступних півроку, а 87% прогнозують зростання прибутків.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ

Значний оптимізм підприємці також демонструють у планах розвитку свого бізнесу цього року. Так, 54,2% планують збільшити кількість працівників, а 57,3% – підняти рівень заробітної плат працівників.

Такими є висновки Індексу настроїв малого бізнесу, котрий вперше провела Європейська Бізнес Асоціація спільно з компанією ЛІГА:ЗАКОН у межах проекту Unlimit Ukraine. Загальний Індекс настроїв малого бізнесу становить 3,2 із 5-ти можливих, що відповідає нейтральному рівню, – йдеться у повідомленні.

Крім того, дослідження свідчить про орієнтування малого бізнесу на експорт. Майже третина (27%) опитаних компаній вже вийшли на зовнішні ринки, а ще третина (30,3%) – планують вийти цього року.

Індекс настроїв малого бізнесу – 2018 вперше проводиться Європейською Бізнес Асоціацією спільно з компанією ЛІГА:ЗАКОН у межах проекту Unlimit Ukraine. Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають