9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Майстерня для інноваційних проєктів буде створена в Івано-Франківську

На території відомої в області локації «Промприлад. Реновація» 23 вересня обговорили нові ініціативи та можливості міжнародної співпраці. Тут відбулася дискусія на тему «Побудова соціальної довіри».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

Про реалізацію сучасного інноваційного центру на базі заводу “Промприлад” розповів гендиректор та ініціатор проєкту “Промприлад. Реновація” та співзасновник платформи “Тепле місто” Юрій Филюк. До дискусії долучилися поважні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція Тобіас Тиберг та посол Канади Лариса Галадза.

Напередодні, 22 вересня, Руслан Марцінків мав офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція Тобіасом Тибергом, координатором посольства з політичних питань Христиною Парандій та координатором програм співробітництва посольства Василем Романюком.

Сторони обговорили діяльність шведського підприємства Electrolux, підтримку Швецією соціальних проєктів, зокрема “Промприлад. Реновація” та розвиток мережі ЦНАПів.

“Ішлося й про розвиток територіальної громади в умовах децентралізації та виклики, які виникають у громаді. Радію, що за підтримки Швеції, SIDA і НЕФКО в Івано-Франківську реалізується чимало проєктів”, – зазначив Руслан Марцінків.

Завод “Промприлад” – одне з найстаріших машинобудівних підприємств міста. Із 2017 року на цій платформі розвивається майданчик для комунікації, поширення знань, співпраці державного сектору, громадськості та бізнесу. Започатковано проєкт “Промприлад. Реновація”. На його базі торік функціонувало 25 організацій і компаній-резидентів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають