9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Литовська BGS Rail планує придбати лізингову компанію в Україні

Литовська BGS Rail Holdings, що володіє парком з 3 тисяч вагонів, може придбати лізингову компанію ТОВ “Авіа фінансовий лізинг Україна” в AviaAM Financial Leasing Hong Kong Co.

Відповідний дозвіл Антимонопольного комітету України надав 8 квітня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Власником BGS Rail виступає найбільша авіаційна компанія в Центральній і Східній Європі Avia Solutions Group – “сестринська” компанія AviaAM leasing, яка є співвласником компанії AviaAM Financial Leasing, яка працює в Китаї.

“Авіа фінансовий лізинг Україна” була заснована у квітні 2019 році, її статутний капітал складає 2,672 мільйона гривень.

BGS Rail в Україні займається оперуванням і здачею в оренду рухомого складу. Компанія почала самостійно оперувати зерновозами в серпні 2020 року, за 4 місяці перевезла 200 тис. тонн і планувала до кінця маркетингового сезону 2021 року довести перевезення до 800 тис. тонн. У січні BGS Rail також повідомила про виграний тендер “Астарта холдинг” на перевезення 100 тис. тонн зерна і наявності у неї 505 власних вагонів-зерновозів.

На початку вересня незалежним членом ради директорів компанії BGS Rail став колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають