9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Львівська компанія STIYSTIL випустила AR-додаток для вибору продукції

Львівський виробник офісних столів STIYSTIL випустив додаток для iOS, яка дозволяє вибрати продукцію компанії за допомогою технології доповненої реальності.

Додаток дозволяє спроектувати офісний стіл на будь-яку поверхню, завдяки чому користувач зможе побачити його реальні розміри, відрегулювати його висоту і вибрати фінальний варіант. Також за допомогою програми користувач може відразу зробити замовлення. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Часто клієнти переживають про розмір столів, про те, як вони будуть виглядати на робочому місці. Доповнена реальність допомагає вирішити цю проблему, щоб люди могли спробувати і «відчути» продукт ще до замовлення або тестування і зрозуміти, чи дійсно він їм потрібен. Ми віримо, що таке рішення справить гарне враження на клієнтів ще до самої покупки », – говорить PR-менеджер STIYSTIL Ірина возьний.

Розробкою клієнта займалася українська студія TSUKAT. Він був створений на базі технології Apple ARKit. Додаток працює на пристроях з встановленою iOS 11 і доступно для скачування в App Store. У STIYSTIL відзначають, що на черзі в розробці версія для Android-пристроїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають