9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

LTG Cargo Ukraine підписала угоду про співпрацю з казахстанською KTZ Express

LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської залізничної вантажної компанії AB LTG Cargo, підписала угоду про пряму співпрацю з компанією KTZ Express – казахстанським оператором мультимодальних перевезень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

У рамках угоди двох сторін здійснюватимуться інтермодальні перевезення Транскаспійським коридором.

Крім того, минулого тижня LTG Cargo, що входить до групи «Литовських залізниць», підписала перші договори з казахстанськими компаніями щодо перевезення вантажів. Таким чином, передбачається створити нові альтернативи для перевезення вантажів з Азії в Клайпедський порт.

«Ми ведемо переговори з казахстанськими компаніями щодо проєкту, який міг би поєднати Литву з Далеким Сходом та Середньою Азією в обхід Росії», – прокоментувала подію генеральний директор LTG Cargo Егле Шиме.

Компанія вже підписала договір із казахстанською транспортною компанією Eurasian Vector, у рамках якого до кінця року планується перевезти до Клайпедського порту 13 тис. тонн металопродукції.

blank

За прогнозами LTG Cargo, у поточному році компанія скоротить перевезення вантажів приблизно вдвічі – до близько 26,5 млн тонн. Це буде найбільше падіння та найменший річний обсяг перевезень в історії компанії.

За підсумками 2021 року компанія перевезла 51,1 млн тонн вантажів, скоротивши показник на 4,3% у порівнянні з 2020 роком.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають