9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Литовські компанії зацікавлені у створенні спільних підприємств

Про це йшлося під час робочої зустрічі з делегацією литовських підприємців, що з діловою місією прибули до ТПП України

Сторони обговорили стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-литовського економічного та інвестиційного співробітництва, умови, переваги та проблемні питання ведення бізнесу в Україні та Литві.

Мета бізнес-місії – зміцнення відносин з ТПП України, аналіз досвіду України у розвитку економічних відносин з арабськими країнами та Китаєм проведення індивідуальних ділових зустрічей з українськими компаніями, відвідування підприємств, – сказав Роман Ярошенко, представник Вільнюської палати в Україні.

Так, наприклад, член литовської делегації, представник компанії Rubineta Алі Александрович розповів, що його компанія зацікавлена у розширенні лінійки продукції. Спільно з потенційними українськими партнерами компанія планує під власним брендом виготовляти меблі для ванних кімнат. Наразі продукція компанії Rubineta (сантехнічне обладнання) представлена в Україні, і також експортується ще у 16 країн світу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Торгово-промислової палати України.

Компанія «Precizika», яка виробляє фотоелектричні та магнітні перетворювачі лінійних або кругових переміщень, пристрої цифрової індикації, скляні растрові інкрементальні і кодові лінійки тощо, зацікавлена знайти в Україні підприємства, що виробляють фотоелектричні елементи. Зараз левова частка продукції компанії експортується до Німеччини.

У Литві наразі працюють 88 компаній із українським капіталом. Щоб зареєструвати там фірму, необхідно лише три дні. Для інвесторів передбачено низку пільг і фінансових стимулів, включаючи мережу із 7 вільних економічних зон. Вони спеціалізуються в окремих галузях економіки і входять до двадцятки найкращих у світі та стабільно представлені у п’ятірці тих, що пропонують найкращі послуги інвесторам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають