9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Латвійська компанія отримала право обслуговувати та ремонтувати локомотиви в Україні

Дочірня компанія Латвійських залізниць (LDz) – LDZ ritoss sastsva serviss – отримала сертифікат, який дозволяє їй надавати послуги з ремонту локомотивів в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З отриманням сертифіката, LDZ ritoss sastsva serviss вже найближчим часом зможе пропонувати ремонтні роботи широкого спектра локомотивів, які експлуатуються на залізницях України.

Сертифікат дозволяє латвійської компанії проводити поточний ремонт локомотивів з обслуговуванням різних вузлів і колісних пар, а також капітальний або відновлювальний ремонт з продовженням терміну служби локомотивів.

За словами голови правління компанії Гіртса Івановса, отримання сертифікату було складним і тривалим процесом. Він зазначив, що кілька українських власників локомотивів підтвердили свою зацікавленість у співпраці з компанією.

За межами Латвії компанія надає послуги по ремонту в Польщі, Литві та Естонії.

LDZ ritoss sastsva serviss заснована у 2007 році після поділу на окремі компанії національного залізничного перевізника. Займається модернізацією, обслуговуванням і екіпіровкою залізничного рухомого складу, здачею в оренду магістральних вантажних і маневрових локомотивів, зберіганням палива і його реалізацією залізничним перевізникам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають