LAPP змінює фірмовий стиль і презентує його на виставці HANNOVER MESSE 2018

Одна компанія, одне ім’я – по всьому світу.

213
blank

blankLAPP, експерт в з’єднувальних технологіях, розвиває свій бренд. Використовуючи ім’я LAPP – великими літерами та без “додатків” – родина Lapp підкреслює свою міжнародну приналежність як провідного постачальника з’єднувальних рішень. В майбутньому представництва та локальні компанії будуть проводити свою діяльність під єдиним ім’ям без ніяких додатків (приписів). Повідомлення дуже просте – одне ім’я та один логотип для цілої компанії, що пропонує своїм клієнтам однаково високий рівень обслуговування на всі часи, не зважаючи на те, де вони знаходяться. Новий фірмовий стиль буде презентовано на міжнародній виставці в Ганновері. Родинне прізвище буде символізувати фундаментальні цінності компанії – фокус на успіху, фокус на клієнтах, інноваціях та сім’ї.

Новий фірмовий стиль LAPP відповідає переходу компанії від ролі виробника кабелів до постачальника комплексних рішень. Такі приставки як “Kabel”, “Cable” або “Cablo”, які раніше використовувалися в багатьох країнах з того часу, як було засновано компанію в 1959 році, зникнуть. В попередні роки LAPP успішно перевтілилась в постачальника комплексних рішень та брендованих продуктів для багатьох індустрій та застосувань, що доведено прекрасними результатами минулого фінансового року у вигляді зростання товарообігу на 13,9%.

blank
Андреас Лапп

“Час саме зараз взяти єдине ім’я і єдиний логотип по всьому світу, щоб згуртувати всі наші компанії”, – пояснює генеральний директор LAPP Holding AG пан Андреас Лапп.

Клієнти та їхні потреби стоять біля витоків цього рішення.

“Наразі вже неважливо в якій країні знаходяться наші клієнти, купуючи нашу продукцію або куди її має бути доставлено – ми довгий час працювали як міжнародна команда і це логічний крок, який віддзеркалює нашу глобальну зовнішню ідентифікацію. І це саме те, чого від нас очікують наші клієнти”, – продовжує Андреас Лапп.

Зміни – не тільки логічний крок в розвитку компанії, але й спільне рішення сім’ї – LAPP залишається LAPP. Це шлях, який був започаткований зміною поколінь в 2017 році, коли Матіас Лапп, представник третього покоління засновників компанії, взяв на себе роль виконавчого директора в таких регіонах як: Європа, Африка, Близький Схід та Південна Америка.

Дізнатись більше про новинки від LAPP та завантажити безкоштовний квиток на HANNOVER MESSE 2018.

blank

Про LAPP:

LAPP – це один з найбільших постачальників інтегрованих рішень та комплектуючих у сфері з’єднувальних технологій зі штаб-квартирою в Штутгарті, Германія. Портфоліо компанії включає стандартні та гнучкі кабелі, промислові коннектори та кабельні системи, аксесуари, індивідуальні кабельні рішення, продукти для автоматизації та роботизації для “розумних” виробництв майбутнього. Основний ринок LAPP – це машинобудування, будівництво та/або модернізація виробництв. Іншими ключовими ринками є харчова промисловість, енергетичний та транспортний сектор.

LAPP залишається в неперервній родинній власності з дня застосування в 1959 році. У 2016/17 фінансовому році консолідований дохід компанії склав 1,027 мільйонів євро. На сьогодні в LAPP на 17 виробничих майданчиках та в 40 торгівельних компаній працює приблизно 3,770 співробітників по всьому світу. Також LAPP співпрацює з більше ніж 100 іноземними компаніями представництвами.

Офіційні сторінки в соціальних мережах:
Facebook, YoutubeLinkedin