9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Китайська компанія планує поставити 28 кранів українським металургійним підприємствам

Promotion Industries, представник китайського виробника вантажопідйомного обладнання Weihua в Україні, планує до 2024 року поставити 28 кранів українським компаніям гірничо-металургійного комплексу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Компанія Weihua уклала контракти на постачання та монтаж 7 металургійних кранів великої вантажопідйомності для “АрселорМіттал Кривий Ріг”, а також 21 крана на ММК ім. Ілліча Групи “Метінвест”. Реалізація проєктів запланована на 2022-2023 роки.

Крім того, у грудні 2021 року представники компанії провели низку зустрічей з потенційними партнерами та інвесторами в Dubai Expo, на яких обговорювалися перспективи співпраці українських та арабських компаній. У планах компанії на 2022 рік вийти на ринки Казахстану, Африки, ОАЕ та розвиватись у нових напрямках.

blank

У 2021 році Promotion Industries провели низку робіт на підприємствах ГМК України, зокрема:

  • капітальний ремонт конвертера №1, крана №19 ДП №9 на “АрселорМіттал”;
  • ліквідація обладнання, обслуговування кранового обладнання механічної та електричної частини у цеху блюмінгу “АрселорМіттал”;
  • обслуговування кранового обладнання механічної та електричної частини на “Азовсталі”;
  • обслуговування кранового обладнання конвертерного цеху “АрселорМіттал”;
  • обслуговування ліфтів та кранового обладнання на ПівнГЗК;
  • обслуговування лінії оцинкування на “Юністіл”.

Також Promotion Industries спільно з китайською компанією CFHI поставила на підприємства групи “Метінвест” 468 палет і завершила проєкт модернізації виробництва оцинкованого листа на “Юністіл”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають