9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

KTD Group запустить завод з виробництва холодильників в Черкасах навесні 2018 року

KTD Group, що випускає в Україні побутову техніку під торговими марками ТМ Saturn, ST і Laretti, має намір в квітні-травні 2018 роки запустити виробництво холодильників з планами вивести його на потужність близько 300 тис. од.

Повідомив директор Української асоціації виробників електротехніки Олег Іваненко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Терміни запуску трохи зміщуються (планувалося відкрити завод в січні-лютому поточного року – ІФ), але це пов’язано з необхідністю повного вирішення всіх виникаючих технічних питань, тим більше такого складного виробництва. Зараз йде налагодження устаткування, в будь-якому випадку все буде доведено до кінця . На відкриття планується запросити президента України, – повідомив він агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомлялося, спочатку запуск заводу намічався на літо 2017 року, однак президент KTD Group Олександр Громико пояснив зрушення термінів на початок 2018 року необхідністю зміни проекту з урахуванням енергозберігаючих технологій, оскільки планується випускати енергозберігаючі холодильники класу “А ++” і “А +++ “.

В даний час компанія продовжує роботу по підписанню контрактів з європейськими виробниками, які хочуть розмістити замовлення на випуск продукції під своїми торговими марками на заводі в Черкасах.

Раніше А.Громика відзначав, що українські виробники можуть замінити європейським компаніям китайські заводи, оскільки розміщення в Україні виробництва дозволяє скоротити терміни доставки, уникнути мита завдяки зоні вільної торгівлі з ЄС. Крім цього, вартість робочої сили в Україні майже втричі нижче, ніж в Китаї.

KTD Group працює на ринку побутової техніки 20 років. Є великим постачальником побутової техніки різних торгових марок на європейському ринку, частина продукції виготовляє на фабриках Китаю, Туреччини та Тайваню. За даними на її сайті, за цей період відкриті офіси в 15 країнах світу, в тому числі в Дубаї, ОАЕ і Тунісі. Інвесткомпанія “Драгон Капітал” оцінює частку групи на українському ринку побутової техніки в 14%.

KTD Group в 2009 році відкрила в Каневі завод напівавтоматичних пральних машин Kupava, потім асортимент заводу було розширено за рахунок випуску різної техніки під торговою маркою Saturn.

KTD Group також включає роздрібні магазини побутової техніки франчайзингової мережі “E-electric.ua”, яка об’єднує понад 540 торгових точок, а також інтернет-магазини.

В Україні найбільшим виробником холодильників був завод “Норд” в Донецьку, який змушений був припинити роботу через неможливість здійснювати виробничу діяльність в умовах, що склалися і переніс виробництво холодильників в Китай.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають