9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

KTD Group до початку 2018 року запустить завод холодильників в Черкасах

Компанія KTD Group, що спеціалізується на імпорті та виробництві побутової техніки (ТМ Saturn, Laretti, ST, Defiant), в кінці 2017 го – початку 2018 рр. планує запустити виробництво холодильників на новому заводі в Черкасах.

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” керівник PR-відділу KTD Group Валерій Сорока, передає Національний промисловий портал.

За його словами, планове зміщення термінів запуску виробництва (спочатку планувалося почати виробництво влітку поточного року) пов’язано з наміром доопрацювання прес-форм і штампів для холодильників з досягненням всіх необхідних норм якості для проведення сертифікації.

По холодильників було прийнято рішення доопрацювати прес-форми і штампи з метою підвищення їх якості. Тобто вирішили зіграти на випередження для проведення сертифікації, щоб в подальшому з посиленням норм нам не довелося зупиняти завод і щось переробляти – адже вимоги до обладнанню постійно підвищуються. Тому ми кілька скорегували плани і мають намір почати виробництво холодильників взимку, – пояснив він.

В.Сорока додав, що необхідність доопрацювання також обумовлена ​​планами випускати продукцію не тільки для українського, а й для європейського ринку.

При цьому наші стандарти нічим не поступаються європейським, але ми хочемо зарекомендувати себе в Європі як надійного виробника і конкурувати вже не з брендами В-сегмента, а, умовно кажучи, з такими виробником, як Samsung. Для цього ми залучили італійських і китайських інженерів , завдяки яким отримуємо красивий дизайн, висока якість і низьку собівартість, – зазначив він.

В.Сорока повідомив, що новий завод в Черкасах, як і планувалося, запущений навесні поточного року, на першому етапі на ньому розпочато виробництво електропечей (духовок), і за три місяці їх вже випущено 10 тис. Од. двох моделей. У серпні на новому заводі також розпочато виробництво конвекторних обігрівачів, яких до кінця року планується випустити 100 тис. Од.

По духовкам ми нарощуємо потужності і до кінця року вийдемо на більш високі показники виробництва. Цей ринок в Україні досить великий, хоч і не такий, як чайники, телевізори або холодильники – духовки це нішевий продукт, але і там є конкуренція, в першу чергу це турецька продукція, а також китайська і продукція дрібних фабрик інших країн, – зазначив В.Сорока.

У числі конкурентних переваг духовок Saturn глава PR-відділу компанії назвав, зокрема, наявність повного комплекту документів (на відміну від тієї ж китайської продукції невідомих виробників), що дуже позитивно оцінюється торговими мережами, які купують товар у компанії.

Не секрет, що на український ринок потрапляє багато побутової техніки, у якій відсутні необхідні документи, тоді як наші документи мережі можуть пред’явити при перевірці і надати сертифікат покупцеві продукції. І це один з вирішальних факторів, чому ми цікаві серйозним торговельним мережам, – підкреслив В.Сорока.

Крім того, на його думку, просуванню товару сприяє і існуючий сьогодні в Україні тренд підтримки вітчизняного виробника.

Як повідомлялося, новий завод KTD Group в Черкасах має кілька виробничих майданчиків, зокрема виробництво духовок розраховане на 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 100 тис. од. на рік.

Інвестиції у виробництво духовок і холодильників склали $ 23 млн.

Холодильники на 70% будуть проводитися на новому заводі, інші 30% – це іноземні комплектуючі, які в Україні не виробляються.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають