9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 7 Жовтня, 2022

Кропивницький придбає 20 нових автобусів

blankДвадцять великомісних автобусів для обласного центру будуть виготовлені орієнтовно впродовж трьох місяців.

Про це повідомив директор комунального підприємства «Електротранс» Олександр Луценко, інформує „Весь Кіровоград”, передає Національний промисловий портал.

За його словами, наразі триває процедура реєстрації укладеного договору, а з 1 червня розпочнеться фінансування по угоді.

Ми профінансуємо 70% вартості всіх автобусів, – відзначив керівник КП «Електротранс», – а за кожну отриману одиницю транспорту здійснюватимемо остаточний розрахунок. Орієнтовно завод назвав термін виготовлення всіх двадцяти автобусів – він складає три місяці.

Олександр Луценко звернув увагу, що сьогодні поширюється недостовірна інформація щодо якості та вартості автобусів МАЗ-103 486, які працюватимуть на маршрутах міста.

Хоч модель МАЗ-103 486 спроектована у 1996 році, автобуси які ми купуємо будуть оснащені найсучаснішими комплектуючими, – наголосив Олександр Луценко. – Їх розпочнуть збирати і закуповувати елементи лише після нашої проплати авансу. На всіх автобусах передбачається найновіша модель дизельного двигуна “Мерседес” класу “Євро-5 та автоматична коробка передач «Allison» американського виробництва. Автобус має низьку підлогу висотою 370 міліметрів. Таку висоту має 70% площі підлоги, що повністю відповідає параметрам, затвердженими для громадського транспорту в ООН. Звичайно, можна знайти і моделі зі 100% низькою підлогою, але за це необхідно додатково платити. Висота підлоги зумовлена маркою мостів: відповідно, ціна зросте приблизно на один мільйон гривень на кожному мості.

Загальна вартість придбаного транспорту – 69 мільйонів 579 тисяч 900 гривень є адекватною, переконаний директор підприємства. При цьому, за результатом торгів вдалося зекономити понад 400 тисяч гривень. Середня вартість одного автобусу складає 3478995 гривень.

У деяких електронних ЗМІ повідомлялося, що на офіційному сайті підприємства ТОВ «УкрЄвроМАЗ», яке на аукціоні поступилося переможцю ТОВ «Торговий дім ЛІТАН», ціна аналогічної моделі МАЗ-103 486 складає 3 248 520 гривень.

Це вартість базової комплектації, – акцентував увагу Олександр Луценко. – Такі моделі обладнані дешевшими комплектуючими. Крім того, ми додатково в умовах тендеру прописали наявність на всіх автобусах кондиціонерів з автономним обдувом кабіни водія, камер відеоспостереження, системи електронного контролю – GPS-трекерів з електронними маршрутизаторами та відеореєстраторів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають