9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Кременчуцький колісний завод у 2017 році має намір збільшити чистий дохід майже на 30%

 • ПАТ “Кременчуцький колісний завод” (КрКЗ, Полтавська обл.) В 2017 році планує наростити чистий дохід від реалізації продукції, орієнтовно, на 29,8% в порівнянні з 2016 роком, коли цей показник склав 526,22 млн грн.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Згідно з інформацією в фінансовому звіті підприємства за 2016 рік, такого приросту доходу планується досягти, в першу чергу, за рахунок збереження існуючих та пошуку нових ринків збуту.

  У планах підприємства також підготовка і освоєння випуску 10 нових виробів, освоєння нових технологій, зниження витрат на виробництво на 2,3%, в тому числі за рахунок зниження використання енергоносіїв на 3%.

  У 2016 році завод знизив обсяги виробництва коліс в натуральному вираженні на 30,8% в порівнянні з 2014 роком – до 918,85 тис. Шт на 508,03 млн грн.

  У тому числі випуск коліс до легковими та малотоннажним автомобілів скоротився на 43,5%, до 573,9 тис., Коліс до вантажних авто та автобусів на 49,3%, до 33,43 тис. Шт., Але зросло виробництво коліс до тракторів, комбайнів і інших сільгоспмашин на 26,3% – до 311,51 тис. шт.

  Крім того, завод значно скоротив відвантаження причепів – більше ніж в чотири рази, до 506 шт, які поставлялися в Україну і Білорусь (раніше основним покупцем була Росія).

  Росія в 2016 році причепи не закуповує, і в значній мірі різке скорочення продажів в РФ і Білорусь пов’язане з ростом конкуренції на цих ринках і збільшенням вартості наших причепів, – наголошується в звіті.

  В цілому за минулий рік КрКЗ реалізував продукцію на 558,6 млн грн (у діючих цінах), в тому числі на експорт поставлено продукція на 333,478 млн грн, в тому числі частка Росії і країн СНД склала 53,4% (з них РФ – 41%), країн далекого зарубіжжя – 6,3%.

  За даними річного звіту компанії, в 2016 році її чистий дохід скоротився на 4,2% до 2015 року, до 526,22 млн грн, чистий прибуток виріс на 54%, до 26,47 млн ​​грн.

  Основними конкурентами КрКЗ по випуску коліс до легкових і комерційних авто є російські, узбецькі і китайські виробники.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що...