9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Країни Перської затоки готові кредитувати проекти в Україні

Країни Перської затоки готові фінансово підтримувати проекти соціально-економічного розвитку в Україні.

Як передає БізнесЦензор, про це міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook за підсумками участі в щорічних зборах керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Сьогодні зустрівся з представниками Кувейтського фонду арабського економічного розвитку і Фондом міжнародного розвитку ОПЕК (OFID). Наші партнери з державних фондів підтримки розвитку країн Перської затоки готові підтримувати проекти соціально-економічного розвитку в Україні, – повідомив міністр.

За словами Данилюка, зокрема фонди країн Перської затоки готові надати довгострокове кредитування за пільговими відсотковими ставками для розвитку сфери охорони здоров’я, освіти та інфраструктури.

Міністерство фінансів підготує відповідний перелік проектів і пропрацює умови і форми залучення фінансування. А у вересні організуємо зустріч з державними фондами інвестицій Кувейту, Саудівської Аравії, Катару, Об’єднаних Арабських Еміратів і OFID, де обговоримо пакет пропозицій і закріпимо наші домовленості, – додав глава Мінфіну.

Останні новини:

Зараз читають