9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

“Ковальська” з 2023 року закуповуватиме по 50-100 вагонів щорічно

Промислово-будівельна група “Ковальська” має намір із 2023 року закуповувати щороку від 50 до 100 вагонів,

Про це розповів генеральний директор групи Сергій Пилипенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

“Розширювати парк плануємо, але у 2022 році ми не закуповуватимемо вагони. А от починаючи з 2023 року і далі ми замовлятимемо від 50 до 100 вагонів щороку”, – уточнив топменеджер.

Компанія вже замовила у Крюківського вагонобудівного заводу та білоруських виробників конструкторську документацію на розробку оригінального вагона.

“Щоб оптимізувати вартість вагона та полегшити навантаження, ми робимо практично той же хопер-цементовоз, але відкритий. Це зменшує металомісткість та спрощує завантаження”, – пояснив Пилипенко.

Цього року проєкт має пройти сертифікацію. Першу партію оригінальних вагонів компанія має намір замовити вже 2023 року.

“Ми стикалися з тим, що Крюківський вагонобудівний завод дуже завантажений за іншими напрямками. Вони роблять різні типи вагонів, тому не завжди готові брати наші замовлення. А білоруси можуть виконувати їх у потрібні нам терміни”, – зазначив топменеджер, пояснюючи вибір двох розробників нових вагонів.

Необхідність розширення вагонного парку у компанії пов’язують із низькою ефективністю роботи “Укрзалізниці”. У другому півріччі 2021 року група “Ковальська” зіткнулася з перебоями у роботі через дефіцит локомотивів УЗ. Терміни оборотності вагонів тоді зросли у 2-3 рази.

“Щоб отримувати щодня одну й ту саму кількість матеріалів, нам треба створити вагонний парк. Щоб компенсувати неефективність та швидкість руху вагонів на залізниці та повноцінно себе забезпечувати”, – зазначив генеральний директор групи.

Зараз група “Ковальська” має у своєму розпорядженні парк з 480 вагонів білоруського виробництва.

Останні новини:

Зараз читають