9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовить шість прохідницьких комбайнів для ДТЕК «Павлоградвугілля»

«Корум Дружківський машинобудівний завод» отримав нове замовлення на виготовлення трьох прохідницьких комбайнів ККД для ДТЕК «Павлоградвугілля».

Дві машини призначені для шахтоуправління «Тернівське», ще одна відправиться на шахтоуправління «Першотравенське». Заплановані терміни відвантаження обладнання – вересень-листопад 2018 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Це другий великий замовлення на виготовлення ККД, отриманий дружковчанамі від «ДТЕК Павлоградвугілля». Всього в провадженні знаходиться 6 прохідницьких комбайнів, які будуть відвантажуватися протягом року. Ще один ККД вже переданий замовнику і зараз працює в шахті «Тернівська» шахтоуправління «Павлоградське».

До автономному виробництва прохідницьких комбайнів ККД ми йшли послідовно, крок за кроком освоюючи відсутні групи комплектуючих, – коментує директор «Корум Дружківський машинобудівний завод» Тетяна Калугіна. – Зараз, коли запит на прохідницькі комбайни особливо високий, дружковчане змогли оперативно включитися в роботу і в короткі терміни виготовити перший в своїй практиці ККД. Старт виявився успішним: нам довірили ще один масштабний замовлення.

Власне виробництво і збірка прохідницьких комбайнів ККД – це новий етап у розвитку заводу та перехід на більш високий технологічний рівень. Крім того, «Корум Дружківський машинобудівний завод» додав в свою продуктову лінійку таку велику позицію, як вентилятор головного провітрювання. Підприємство також виробляє механізовані кріплення, шахтний транспорт, підйомне і підвісне обладнання, яке затребуване як в Україні, так і на зарубіжних ринках.

Нагадаємо, до цього комбайни ККД були номенклатурою «Корум Світло шахтаря». У зв’язку з перевантаженістю харківського заводу було прийнято рішення розпочати виробництво прохідницьких комбайнів в Дружківці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають