9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Корпорація УкрАВТО поставила нову партію автобусів ZAZ 10C до Польщі

blankВ останні дні квітня Корпорація УкрАВТО здійснила поставку до Польщі перших двох, з одинадцяти запланованих за контрактом, міських автобусів ZAZ 10C.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр УкрАВТО.

Польська компанія Warbus, яка закупила автобуси, що вироблені на Запорізькому Автомобілебудівному Заводі, змогла запропонувала оптимальну вартість кілометра експлуатації, завдяки відмінному поєднанню ціни і якості української продукції. Автобусна техніка, яка була презентована днями міській владі, одразу ж після офіційного представлення, вийшла на муніципальні маршрути, і вже здійснює перевезення пасажирів.

Важливість контракту, який був укладений саме з українським виробником автобусів складно переоцінити, оскільки оптимальна вартість була не єдиним параметром. Особлива увага приділялася в рамках тендера вимогам безпеки експлуатації автобусної техніки, наявності опцій, що відповідають за комфорт пасажирів та відповідності жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу. Все це зміг запропонувати автобус ZAZ 10 C, і тепер жителі польського міста зможуть по достоїнству оцінити переваги вироблених в Україні автобусів. Крім цього, важливим моментом є термін, протягом якого автобуси ZAZ 10C обслуговуватимуть міські маршрути. Згідно з умовами контракту, автобуси ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати 7 років, що можна розцінювати як впевненість польського партнера в якості обраної техніки ZAZ.

Нам дуже приємно, що продукція Запорізького Автомобілебудівного Заводу була по достоїнству оцінена партнером. Вибір польської компанії на користь української автобусної техніки означає, що у нас є все, для того щоб пропонувати конкурентний продукт країнам Європейського Союзу. Що ж стосується українського ринку, то, складається враження, що державний сектор ніяк не зацікавлений в розміщенні замовлень на виробництво автобусів для потреб наших міст. У складних умовах, в яких зараз знаходиться завод, виробництво сучасних автобусів, які користуються попитом в ЄС, стало б хорошим способом підтримки галузі в Україні. Сподіваємося, що влада зверне увагу на наші успіхи, і міста почнуть закуповувати автобуси українського виробництва, – зазначив начальник департаменту експорту автомобілів, Андрій Наталуха.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають