9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Контейнерний термінал Одеса в травні почне обслуговувати лінійні сервіси трьох світових судноплавних компаній

blankДочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” німецької HHLA International GmbH ( “ХТО”) травнем 2017 року почне обслуговування лінійних сервісів трьох міжнародних судноплавних компаній.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

За інформацією, отриманою від виконавчого директора по комерції ДП” ХТО “Ігоря Яровенко, в цьому місяці підприємство підтверджує відкриття і обслуговування терміналом двох нових регулярних лінійних сервісів міжнародних судноплавних ліній Hapag Lloyd і також Yang Ming Line, що позитивно позначиться на обсягах перевалки контейнерів , – уточнили в прес-службі.

Контейнерний термінал також очікує в кінці травня перший візит нового регулярного прямого сервісу компанії Maersk, який з урахуванням включених до цього сервіс портів заходу відкриває ширші можливості для контейнерних вантажопотоків клієнтів ДП ​​”ХТО”.

З посиланням на директора з експлуатації ДП “ХТО” Ігоря Ярового в прес-службі відзначили, що в поточному році підприємство, оперуючи також новими причалами Карантинного Мола, досить часто обробляє два і більше суден одночасно, і з урахуванням відкриття нових сервісів і зростання вантажопотоку планує забезпечувати клієнтам одноразову обробку суден-контейнеровозів на регулярній основі в подальшому.

У свою чергу генеральний директор ДП “ХТО” Анастас Коккін повідомив, що з огляду на підтримку материнської компанії HHLA і також уряду Німеччини щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному Молу, в 2017 році повинні бути вирішені всі основні питання щодо фінансування та продовження будівництва захисного хвилерізу, а також буде продовжено поетапне інвестування в розвиток намитої тилової території та придбання сучасної перевантажувальної техніки.

Це необхідно для розвитку інфраструктурних і логістичних можливостей транспортної системи України, а також збереження однієї з лідируючих позицій Контейнерного терміналу Одеса на чорноморському контейнерному ринку, – процитували його в прес-службі.

Компанія “Контейнерний термінал Одеса” є дочірнім підприємством HHLA International GmbH і входить до групи одного з провідних в Європі логістичних холдингів – німецької компанії HHLA AG (Гамбург).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають