9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Конопляне взуття з Полтавщини крокує по всьому світу

Фермери з Полтавщини відродили традиційне в Україні вирощування конопель, але виготовляють не тільки тканину, а навіть взуття під брендом Hanftek, яке користується попитом у Європі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на #ШОТАМ.

Починався бізнес з вирощування конопель, з яких товариство
Агро-Ханф планувало виробляти джгути та канати. Після падіння попиту на цю продукцію в країнах ЄС, підприємці вирішили почати виробляти подушки та ковдри. Отримавши перші схвальні відгуки, в товаристві вирішили не зупинятися та розробили власний дизайн взуття з конопель.

Зараз в компанії працює 30 осіб, але в сезон доводиться залучати позаштатних працівників. Вироби з конопель зроблені в стилі “унісекс”, тож вони підійдуть як чоловікам так і жінкам. Для більш вибагливих клієнтів використовують ручну працю. Дешеве взуття виготовляють на автоматизованому виробництві. Тканину з конопель піддають спеціальній обробці, тож на дощову погоду взуття з конопель теж стане у пригоді.

У товаристві не працюють над індивідуальними замовленнями, адже це значно збільшує вартість взуття. Хоча в компанії мають своїх реалізаторів у Черкасах та Києві, все ж таки більшість продукції продають через мережу Інтернет.

Тепер підприємці продають свою продукцію до Іспанії, Словаччини, Німеччини та Італії, а зараз шукають представника в США. У подальших планах бізнесменів — налагодження виробництва шкарпеток, адже конопляна тканина дихає, а ноги не пріють та не мають неприємного запаху.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають