9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Компанія «Рудомайн» придбала частину гірничо-збагачувального комбінату окиснених руд у Долинській

Заснована компанією «Рудомайн» юридична особа ТОВ «Долинський ГЗК» стала переможцем в аукціоні та придбала частину майна недобудованого промислового гіганта – гірничо-збагачувального комбінату окиснених руд (КГЗКОР) у місті Долинська, Кіровоградській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з інформацією із системи ProZorro, сама пропозиція в 450,6 млн грн від єдиного учасника торгів – ТОВ «Долинський ГЗК» була зареєстрована 19 грудня, повідомлення про намір укласти договір – 21 грудня. Компанія заявляє, що українську частину майна КГЗКОРу вона вже придбала.

«Ми нарешті запускаємо Долинський гірничо-збагачувальний комбінат. Переконаний, що інвестиції в підприємство призведуть до його розвитку та процвітання та одночасно стануть новим диханням для міста», – заявив директор «Рудомайну» Володимир Колос.

За інформацією з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань, ТОВ «Долинський ГЗК» зареєстровано 6 грудня. Засновник – ТОВ «Рудомайн», розмір його частки становить 200 млн грн. Керівник – Сергій Кобжев. Відповідно до YouControl, він є також засновником компанії «Будторг», керівником «Ферімпекс» та «Української компанії з виробництва каолінів».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають