9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Компанія “Нібулон” оновлює свій технічний парк та вже придбала сільськогосподарської техніки на $6 млн

Компанія «НІБУЛОН» прийняла рішення про оновлення техніки, що призведе до підвищення кількісних і якісних показників вирощеної продукції.

Часткове оновлення парку компанії відбувається на регулярній основі, повідомляє Національний промисловий портал.

Як повідомив начальник інженерно-сервісної служби «НІБУЛОН» Роман Кузьмін, на сьогодні компанією вже укладені і виконуються угоди про постачання 7 тракторів Fendt 1 038, 5 комбайнів Case IH Axial Flow 6140, 5 комбайнів John Deere S760, 5 культиваторів Tiger-Mate II, 3 сівалок Kinze 3000 і дискової борони Lemken Rubin 6. Крім цього, також буде придбано 22 трактора МТЗ 952.3, які до сих пір поставлялися виключно на європейський ринок і в 2018 з’являться в Україні вперше на полях компанії «НІБУЛОН».

Таким чином, загальна сума інвестицій становить $ 6 млн. Ця техніка поповнить парки всіх сільськогосподарських філій ТОВ СП« НІБУЛОН »і візьме участь в сільськогосподарському сезоні 2018 р що значно прискорить терміни його проведення та покращить ефективність виконання робіт, – йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначив Кузьмін, основні переваги нової техніки – висока потужність і мінімальну витрату пального при максимальній продуктивності, а також кращі умови для роботи операторів.

«Один трактор Fendt 1038 по продуктивності здатний замінити два трактора минулих випусків, що значно поліпшить продуктивність і скоротить агротехнічні терміни виконання польових робіт. А нові комбайни демонструють середній намолот 10 тис. Т проти 4,8-6 тис. Т в попередніх моделях », – зазначає Роман Кузьмін.

ДжерелоAgroPortal

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають