9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Компанія Mainstream розірвала контракт з представником KFC в Україні

PR-агентство Mainstream повідомило про розрив контракту з компанією YUM! Brands, що є офіційним представником KFC в Україні, через розбіжності з приводу відкриття ресторану KFC в Будинку профспілок в Києві.

Про це компанія заявила на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

“Не дивлячись на всі прописані нами ризики та попередження, пов’язані з відкриттям ресторану в Будинку профспілок (Київ), вони не були почуті офісом KFC. А та комунікація, на якій наполягає клієнт, суперечить етичним стандартам і цінностям нашої компанії. У зв’язку з цим ми припиняємо співпрацю з компанією YUM! Brands”, – йдеться в повідомленні.

Директор компанії Mainstream Світлана Сверчкова підкреслила: “Ми пам’ятаємо і шануємо трагічні події на Майдані. Ми брали активну участь в Революції гідності та поділяємо прагнення нашого народу до європейського шляху розвитку. Ми приносимо вибачення всім українцям за рішення, прийняті компанією KFC. Нам дуже шкода, що ми так і не змогли донести інвесторам важливість і недоторканність пам’яті про загиблих під час Революції гідності”.

Mainstream – незалежне PR-агентство, яке працює на ринку України з 2004 року. За 14 років роботи було реалізовано понад 2100 PR і event-проектів. Щорічно Mainstream входить в ТОП-3 рейтингу кращих українських PR-агентств по білінгу. Тричі отримало престижну міжнародну премію у сфері комунікацій SABRE Awards (SABRE Gold EMEA Awards 2015 категорії “Russia and CIS”; SABRE Gold EMEA Awards 2013 категорії Media Relations/Corporate Media Relations, ТОП-50 кращих PR проектів світу; SABRE Gold EMEA Awards 2013 категорії Manufacturing).

Mainstream працює з національними та міжнародними клієнтами у всіх сферах – від промислового виробництва до IT-технологій і FMCG-сектора. Місія агентства – надавати PR-послуги корпоративним клієнтам для підвищення капіталізації компанії. Основними цінностями компанії є дотримання етичних стандартів у роботі з клієнтами й дії в інтересах громадськості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають