9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Компанія “Кернел” придбала олійний термінал в порту Південний

Компанія “Кернел” наприкінці 2022 року придбала термінал з перевантаження соняшникової олії, який розташований в морському порту Південний.

Про це повідомляє Latifundist з посиланням на звіт компанії, передає Промисловий Портал.

“‎У грудні 2022 року “Кернел” успішно завершив придбання 100% частки в терміналі з перевалки харчових олій, розташованому в порту Південний”, – зокрема, йдеться в документі.

Вартість підприємства склала 19,8 млн дол.

Зазначається, що термінал має потужності для зберігання 49,4 тис. тонн соняшникової олії‎.

За інформацією Центру транспортних стратегій, придбаний термінал раніше належав і був побудований компанією Risoil. 

“Олійний термінал, який ми побудували з нуля у 2013 році в Південному, офіційно минулоріч був проданий іншій компанії. Вона отримала корпоративні права розпоряджатися комплексом на власний розсуд, що, скоріш за все, і відбулося. Можемо лише додати, що наше рішення тоді ухвалювалось, виходячи з необхідності зосередитися на інвестиційних проєктах групи компаній Risoil, які зараз перебувають у стадії реалізації”, – пояснили ситуацію в Risoil.

blank

“Від себе зичимо подальших успіхів терміналу та його колективу”, – додали в компанії.

Відзначимо, що до початку повномасштабної війни агрохолдинг “Кернел” посідав перше місце у світі за обсягами виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%).

Портові потужності “Кернела” з перевалки зернових представлені терміналами “Трансгрейнтермінал” та “Трансбалктермінал” в порту Чорноморськ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають