9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Компанія «Ін Тайм» відкрила новий великий сортувальний термінал у Львові

6 вересня компанія «Ін Тайм» відкрила новий сортувальний термінал у Львові. У компанії відзначають, що відкриття терміналу допоможе скоротити терміни доставки не тільки в західному регіоні, а й по всій Україні.

Новий об’єкт площею 1800 м² має високу пропускну здатність — понад 200 тонн на добу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Львівський термінал — це перший масштабний проект в західному регіоні. Його відкриття є важливим етапом в рамках стратегії розвитку логістичної інфраструктури компанії «Ін Тайм». Ми не випадково зупинилися на цьому місті. Львів — важливий діловий та економічний центр Західної України. Новий потужний логістичний вузол дозволить оптимізувати розподіл вантажопотоку із заходу в інші регіони України, і ми зможемо перевозити ще більше вантажів у найкоротші терміни, поліпшивши доставку на «останній милі, — повідомив генеральний директор «Ін Тайм» Сергій Грачов.

Новий сортувальний термінал оснащений необхідним обладнанням для сканування/маркування вантажів, складською навантажувальною технікою та сучасною системою відеоспостереження. Термінал обладнаний 24 постановочними місцями для завантаження та розвантаження автотранспорту, що дозволяє організувати обробку відправлень безпосередньо через склад, без використання зони довготривалого зберігання. Пропускна здатність об’єкта становить понад 60 автомобілів на добу.

Компанія продовжує розвиватися, і до кінця 2019 року вже заплановано будівництво другої черги сортувального термінала в Дніпрі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають