9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Компанія Gunsel стала партнером FlixBus в Україні

Найбільший автобусний перевізник Європи, FlixBus, повідомив про початок співпраці в Україні з компанією Gunsel. Зокрема, оголошено про початок виконання спільних перевезень з 19 серпня за маршрутом з Києва до Варшави, Вроцлава і Прагу. З цієї нагоди до 15 серпня квитки на спільні рейси двох компаній обіцяють продавати по 5 євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У кожному автобусі Gunsel на зазначених маршрутах буде 15 маркованих сидінь для пасажирів Flixbus. На лінії Київ-Варшава (через Люблін) автобус курсуватиме щодня; Київ-Вроцлав (через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце) – три рази в тиждень; Київ-Прага (через Житомир, Рівне, Львів, Градец Кралове) – три рази в тиждень.

Ми хочемо поєднати три столиці — Київ, Прагу, Варшаву. Ми також намагаємося приєднати Львів і Житомир до наших міжнародних хабів. Тоді пасажир, який їде з України тільки з однією пересадкою, зможе доїхати до величезної кількості міст Європи, — заявив генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман

Це перше оголошення нових ліній компанії в Україні після відкриття офісу в Києві в червні поточного року. Тепер у компанії є два автобусних партнери в Україні — першим раніше був названий перевізник EuroClub.

Генеральний директор Flixbus в Україні Міхал Леман також повідомив, що у планах компанії за два роки розширити свою мережу в Україні на понад 100 міст.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають